Starší dotaz #807

anonym Personál zeptal se před 15 roky

Studuji střední školu a bohužel jsem začal chodit za školu. Vím že mi to hrozně ubližuje ale teť mám obrovské mezery a mám strach do té školy jít. Když jsem to asi před měsícem překonal tak asi po týdnu jsem do toho zase spadnul. Kamarád měl stejné potíže na základní škole a dostal od psychyatra nějaké prášky které mu pomohly myslíte že e to možné i u mě?

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 15 roky

To mi píše mladý muž nebo sralbotka? Muže dělá schopnost nést následky svých činů bez bázně a hany. Budeš-li dál podléhat svým strachům, moc toho v životě nedokážeš. Uvědom si, že tvůj fyzický život ohrožen není a dál to má řešení – i kdyby znova první ročník…! Takže se do řešení pust s hlavou vzpřímenou a nezfetovanou!

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.