Starší dotaz #81

anonym Personál zeptal se před 16 roky

Dobý den, potřebuji poradit, nevím jak postupovat. Mám 18ti letou dceru, která má vztah s22letým hochem. On je výdělečně činný a dcera chodí na střední školu. Neustále jí hlídá, když dcera mu nesdělí,že ji přivezl instruktor autoškoly domů,tak stropí žárlivou scénu. Např. v sobotu večer ji přijel zkontrolovat o půl noci. Stále jí domlouvám, že jejich vztah není zdravý, ale dcera je nerozhodná. Asi cítí, že to není ono, ale neumí se rozhodnout.Právě jsme ji poslali na týdenní pobyt do hor s partou mladých lidí ať si urovná myšlenky co chce od života.Jsem zoufalá, protože dcera není vyrovnaná a je velmi labilní. Mám strach, abych nezhoršovala situaci.Děkuji Blanka

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 16 roky

Milá Lucko, vztahy na dálku opravdu nesou komplikace. je třeba vědět, co kdo od vztahu očekává… možná přítel chce brzy žít s přítelkyní v jedné domácnosti, možná má jiné důvody… doporučuji vám, abyste si jeho návštěvu užila příjemně, ale své city měla co nejvíce pod kontrolou a byla obezřetná. Muž v tomto případě nabídl kamarádství ženě, která cítí více a je na ni, jak s tím naloží.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.