Starší dotaz #813

anonym Personál zeptal se před 15 roky

Dobry den pani Radano, potkala jsem na internetu Vasi poradnu. Pisi s prosbou o drahocenou radu, jak opet najit vnitrni klid, soustredeni a silu i k beznym ukonum. Studuji na vysoke skole, ktera neni podle mych predsav, ale uz je prilis pozde ji menit(finance a jine zavazky), ale cim dal vice je pro mne slozitejsi se ucit, mozna to je skutecny duvod nespokojenosti. Rada bych ve vecech opet videla smysl a hlavne mela chut i do beznych ukonu v zivote. Hlavne si vubec neverim, ze neco zvladnu a mam pocit, ze brzy spadnu na usta. Velmi tezce zvladam prohry a osobni nezdary(dalsi z veci nad kterou musim zapracovat). Ono tech veci je mnoho a vubec se mi nedari najit ten konec z ktereho zacit na sobe pracovat. preji pekny den a dekuji za Vas cas nad mym problemem.

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 15 roky

Milá Japonečko, jít v souladu se svou podstatou, vidět smysl, je důležitá součást harmonie. Pozitivní a láskyplný přístup je také součást cesty k vašemu řešení. Jak pracovat se sebou? Doporučuji spolupracovat s psychoterapeutem, který vás naučí, jak sama sebe proměňovat. Inspirací mohou být knihy: Miluj svůj život, Osobní síla… Držím palce k aktivitě na své sebeproměně.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.