Starší dotaz #816

anonym Personál zeptal se před 15 roky

Dobrý den, před 14 dny se semnou rozešel přítel (29let, já 31let), hrozně to bolí, byť jsme spolu byli půl roku, bylo to intenzivní, já ho ale do ničeho netlačila, je to beran, on se bavil o dětech, spolubydlení atd. Jenže pak přišel den, kdy dostal podmínku….to ho zlomilo, jelikož byl proces nespravedlivý (odsouzen bez důkazů) a musel začít od znova, jelikož už nemohl dělat tu práci co chtěl, začal intenzivně něco hledat, myslel si, že s bc.diplomem bude mít větší šance, bohužel…tak se trochu pustil do menšího podnikání, jenže začal mít stále méně a méně času a byl neustále unavený…..posléze se semnou rozešel z důvodu, že je hrozně unavený, že nemá na nic náladu vč. sexu, a že ho ten soud zlomil a že i zvažuje jet pracovat do zahraničí…..samozřejmě jsem začala i přemýšlet, kde jsem chybu udělala já…moc jsem ho zřejmě nepodporovala či co….stále o něj stojím, vlastně je to hodně "čistej" a čestnej chlap a mám pocit, že je to ten pravej….co udělat pro to, aby si to rozmyslel a vrátil se….vím ale, že nemůžu tlačit na pilu, to bych to celý úplně pokadila….děkuji za odpověď.

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 15 roky

Milá Sik, sama víte, že druhý je svobodný a k lásce nemůžeme nutit… cením na vás, že si ho vážíte, že v něm vidíte to dobré… jistě mu tedy přejete, aby se měl dobře s vámi či bez vás…. můžete mu být kamarádkou… vnímejte, co je pro vás nyní důležité, jak to cítíte… Přeji vše dobré

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.