Starší dotaz #819

anonym Personál zeptal se před 15 roky

Dobry den,doufam,ze mi na moji otazku budete moct odpovedet…S pritelem cekam miminko,momentalne se chystame v tydnu na matriku,aby podepsal papir-prohlaseni otcovstvi…take prjmeni miminka..a to se chci optat..muj pritel rika,ze kdyz bude mi prijmeni po nem,tak jsou s tim pak v budoucnu problemy????moc vas prosim,abyste mi napsali,co to obnasi,zda je lepsi,aby se mimi jmenovalo po me ci po priteli…Dekuji za odpoved

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 15 roky

Milá Ájo, asi vašemu dotazu moc nerozumím. Asi nerozumím celé situaci. Jaké problémy? On se o dítě nechce starat? Proč chcete, aby se dítě jmenovalo po příteli? Budete mít svatbu? Na matrice vám jistě sdělí formální náležitosti. Přeji vám radost a společné chvíle.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.