Starší dotaz #820

anonym Personál zeptal se před 15 roky

Dobrý den, potřebovala bych poradit spíš v tom, jestli mám vyhledat nějakou pomoc v podobě prášků a podobně… Byla jsem poprvé těhotná, narodilo s nám dítě s vážnou nemocí. Lékaři to vidí na vylečení, ale jezdíme na chemoterapie a budeme zhruba do října v nemocnicíh. Jde spíš o to, že jsem přijela domů z porodnice a hned za týden jsme jeli na vyšetření bulky a bohužel se to prokázalo zhoubné. Hned jdem začala jezdit z 14 týdenním miminem po vyšetřeních a ležela s ním v nemocnicíh – doposud. Jde o to, že malého mám ráda, ale prostě mě hrajou strašně nervy, nevím co k němu cítím, ze začátku jsem ho obviňovala, že jsem pořád v nemocnici, že to bude nadlouho, teď už jsem začala k němu něco cítit víc, ale nastal problém takový, že když jsem opravdu v depresi, že například nejí, tak jsem se přistila, že jsem na něho docela hrubá – nemyslím, hrubé násilí, ale že mu dávám jíst i když nechce, jsem na něho sprostá, už jsem ho i pleskla přes plýnu. Vím, že to není dobře a docela se tohoto chování bojím…. Pokaždé pak mám ale veliké výčitky svědomí, deprese jsou větší, samozřejmě řvu..prostože je to miminko, a vím, že se k němu mám chovat jinak..

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 15 roky

Milá Zuzko, doporučuji spíše uvědomit si, jaké různé emoce se ve vás motají…, jak jste fyzicky unavena… upřednostnila bych spíše několik konzutací s psychoterapeutem, kde se tomuto tématu budete věnovat, než antidepresíva. Volba je však na vás.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.