Starší dotaz #823

anonym Personál zeptal se před 15 roky

Dobrý den děkuji za odpověď chodím do 9třídy na základná škole a je to prostě neúnosná situace kterou řeším sebepoškozováním při kterým se mi vždycky uleví.Nejvíc mě překavpuje kluk který mi řekl že mě miluje a já ho neslušně poslala do patřičných míst a ted dělá tohle!!!! a můj nelepší kámoš kterej tohle všechno vyprovokoval se ke mě pořád chová jako by bylo všechno stejné!! Nerada bych chodila za školním poradcem nebo za třídní učitelkou která je na mě zasedlá.Tohle začalo tak rychlo a jsem zvědavá kdy to skončí!začalo to 5.6 a bohužel dneska to jelo dál a už je na spolužácích nová anketa!!!! Kamarádky které se mě zastali mám ale zajímalo by mě najak dlouho!

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 15 roky

Milá Katko, jsem ráda za odpověd i za upřímnost. Katuško, už víš, že lásku není dobré zesměšnovat? Raněné zvíře i člověk v bolesti má sklon útočit… Jednání spolužáka je samozřejmě taky velmi nemoudré. Jednej, prosím, s lidmi s úctou. Odmítnout intimní city lze i s taktem… (kdyby jsi si dokázala promluvit s tím chlapcem v klidu, konstruktivně a taktně – třeba by to vedlo i ke smíru) A další dobrá zpráva: máš to za pár… Sebepoškozování nedoporučuji, protože tím vyjadřuješ nelásku k sobě (a mmj. se ničíš, tak jak si přeje raněný milenec). Bylo by dobré, aby jsi sama sobě poskytla oporu, úctu. Držím palce

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.