Starší dotaz #827

anonym Personál zeptal se před 15 roky

Zdravím. Mám lehké potíže, které bych přešel, nebýt skutečnosti, že mi ztěžijí studium, co se poněkud negativně projevuje na mých šancích postoupit do dalších ročníků. Popis vychází ze stavu, kdy jsem odpočinutý, v neutrální náladě a v klidu (tj. ne v pohybu). Nepočítaje téměř nepřetržité lehké zrnění obrazu a "vypalování" (když se pár sekund dívám na jakýkoliv objekt, často zůstane efekt jako při dívání se do žárovky), mám silné potíže s odlišením fantazie od reality – oboje je téměř stejně skutečné, což bývá zvlášť nebezpečné při občasných fyzických konfliktech se spolužáky (představa někoho párkrát nakopnout se v zápětí, lehce bez mého vědomí, stala skutečností). Taktéž mám potíže s orientací v prostoru. Tím nemyslím např. odhad vzdálenosti, ale neustále se cítím jako ve vodě; hlavně při sezení. Z uvedených problémů pak nepřímo vyplývají lehce neřízené a instinktivní jednání a pudová agresivita (silně omezovaná, na to jsem při vědomí ještě dost :)). Je pro to nějaké jednoduché a efektivní řešení? Děkuji za odpověď.

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 15 roky

Milý monoboxi, polévky vitana jsou jednoduché a efektivní řešení pro vytížené lidi. Proč si myslíte, že jste jednodušší než váš PC? Popíšete-li své potíže psychiatrovi, pravděpodobně vám předepíše antipsychotika (na kolik procent vás zbaví potíží, to vám předem nikdo neřekne, po té případně zvýší dávky). Až budete připraven hledat složitější řešení, můžete mne kontaktovat nejlépe osobně. nyní si můžete přečíst jednu informaci z mnoha, kterou potřebujete: http://www.lekari-online.cz/psychologie-psychiatrie/novinky/meditace-a-zdravi#lecebne-meditace

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.