Starší dotaz #828

anonym Personál zeptal se před 15 roky

Dobrý den, obracím se na Vás s prosbou o radu. Mám přítele, chodíme spolu s pár přestávkami 7 let. Takže bych řekla, že se známe velmi dobře. Problém je v tom, že se přítel v určitých vyhrocených situacích nedokáže ovládnout a chová se nepřiměřeně danému problému. Je často náladový a stačí menší konflikt k tomu, aby se vytočil. Například včera ho vytočilo, když jsem mu nerozuměla co říkal a pak mu tvrdila, že něco neříkal, i když to prý říkal. Prostě hádání kvůli hloupostem. On pak říká věci, které tak ani nemyslí a samotnému mu je to líto. Chtěla bych Vás poprosit o radu, jak na něj, aby se takhle nechoval? Mám ho ráda, na našem vztahu mi záleží a nechci, aby jeho chování všechno zničilo. Moc děkuji za odpověď.

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 15 roky

Milá A., přestože si myslím, že hledat řešení, jak se "netočit" by měl váš partner, pro vás mám jednu radu: zůstat klidná, v klidu na něj hledět a slovy snad ani nereagovat, nebo mu s úsměvem říci: "stejně tě miluju" Až se to malý dítě dovzteká, tak s ním můžete pokračovat v komunikaci (pokud nezůstává uražen :)) Mějte se spolu hezky

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.