Starší dotaz #83

anonym Personál zeptal se před 16 roky

Dobrý den, ráda bych se zeptala na Váš názor ohledně bývalé přítelkyně mého přítele. Chodili spolu 7 let, my jsme spolu nyní půl roku. Během této doby se ke mně chová velice pěkně, už spolu i žijeme. O bývalé přede mnou vůbec nemluví, ale nejprve asi po třech měsících a nyní znovu, jsem zjistila, že jsou spolu stále v kontaktu. Když jsem to zjistila poprvé, tak jsem to nejprve dusila v sobě, ale potom jsme o tom mluvili a on mi řekl, že o nic nejde, že k ní nic už necítí, ale že zůstali přátelé. Myslela jsem si, že je to již pryč, ale zjistila jsem, že i po půl roce jsou stále v pravidelném kontaktu. Nemůžu si pomoci, ale velice mě to trápí. Myslím si, že pokud s ní stále potřebuje komunikovat, tak k ní musí něco cítit. Ona má momentálně přítele, ale co kdyby se s ním rozešla, nerada bych se dočkala toho, že se k ní vrátí. Mluvit s ním o tom již myslím nemá smysl, stejně by mi řekl, to co chci slyšet, i kdyby to nebyla pravda. Předem děkuji za odpověď

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 16 roky

Tomáši, vyhledej odborníka (školní psycholog, poradna pro mezilidské vztahy) i když se bojíš. Vezmi strach s sebou a jdi tam, dokážeš to. A taky pro sebe udělej jednu laskavost – podívej se do zrcadla – ten člověk v zrcadle od tebe potřebuje tvou lásku. Samozřejmě, že můžeš kontaktovat i mne. Držím palce.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.