Starší dotaz #830

anonym Personál zeptal se před 15 roky

Dobrý den, před 14 dny jsem se dověděl, že přítelkyně má jiného a ona se přiznala i k tomu, že v loňském roce měla s jiným mužem půlroční poměr, který teda úspěšně tajila, byla prakticky pořád doma nebo alespoň každý večer. Řekla mi, že mě má sice ráda a že si mě váží, ale že už mě nemiluje. Já sám bych jí i odpustil, snažím se s ní mluvit , nabízel jsem jí i návštěvu poradny, ale ona se ke mně chová zle, jako kdybych ji to provedl já. Když jsem se s ní před 6 lety seznámil, tak mě někteří její známí varovali, že často střídala partnery, já nevěřil. Problém je taky v tom, že po nehodě v roce 2000 mám ochrnutou pravou ruku a rázem spoustu věcí nemohu dělat. Tak mě ale již poznala a tvrdlla, že ji to nevadí a teď mi to předhazuje. Nejhorší je, že nadále spolu bydlíme, zatím, a je to hrozný pocit, já nevím, jak se chovat, mám dělat jako že nic? Hrozně se trápím, rozejít se nechci, ale nevidím vůbec vůli to řešit z její strany. Poraďte, jak se mám v současné situaci zachovat? Děkuji.

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 15 roky

Milý neznámý, vím, že to bolí, ale nezbývá nic jiného než si pohadit své srdce sám a nechat ji jít. Vztah jsou dva – je proto třeba aktivní účasti obou, je-li tomu jinak, vzniká nerovnováha, která nedělá dobře ani jednomu. Přeji vše dobré

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.