Starší dotaz #834

anonym Personál zeptal se před 15 roky

ahoj. potřeboval bych poradit, moje přítelkyně, je jí 16, má občas "záchvaty" začnou se jí klepat ruce, začne brečet. Nemůžeme přijít na to z čeho to může mít, občas se hádá s rodiči,ale to bych řekl že je asi normální, většinou pokaždé když přijde i malinký problém, tak to na ní příjde, potřeboval bych vědět co v takových situacích dělat, jak ji utěšit. děkuju Petr

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 15 roky

Milý Petře, skoro bych doporučila, aby odbornou pomoc vyhledala vaše přítelkyně. Vzhledem k tomu, že nevím přesně, o jaký typ malých problém jde, zda se týkají i vás nebo pouze ji, nechci dávat konkrétnější odpověď. Obecně platí, zachovejte klid – naučte ji klidově dýchat….

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.