Starší dotaz #835

anonym Personál zeptal se před 15 roky

Dobrý den, jsem už zoufalá. Před půl rokem se se mnou rozešel "asi" můj přítel. Chodili jsme spolu velice krátce. Párkrát jsme spolu byli venku, hlavně jsme si psali přes počítač. Ale já od té doby nemůžu zapomenout. Pořád se mi vybavuje, pořád ho asi miluju, jestli je tohle láska. Nevím, co mám dělat. Chci zapomenout, ale prostě to nejde a nepřipadá mi, že by čas nějak pomáhal. Dokázala byste mi prosím poradit, co mám dělat? Nikdy by mě nenapadlo, že je tohle možné.

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 15 roky

Milá Pamětlivko, cesty lásek jsou složité…:) Obecný princip – poděkovat za to hezké, to hezké v srdci uschovat a popřát jemu i sobě svobodnou cestu… Potřebuješ-li, napiš mu, že si občas vzpomeneš na vaše společné povídání, že pro tebe bylo hezké a že mu za to děkuješ. "Operace srdce" se lépe prováději při osobním setkání, které zahrnuje celou duhu příběhu…

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.