Starší dotaz #845

anonym Personál zeptal se před 15 roky

Dobrý den, mám problém… v poslední době mám hlavně k večeru celkem velké deprese, mám pocit že život už nemá cenu, stále mám pocit, že život jde tak nějak do kelu. Před spaním často brečím a zaobírám se věcmi, které mi následující den připadají tak trochu histerické, večer už se nimi opět zabývám. Je to takový kolotoč, který má stále sílu se točit a vůbec nevím, kde takovou sílu bere. Problém je, že se s tím ani nemám nějak komu svěřit, nechci a nepotřebuji slyšet že to bude dobrý, když vím, že to jen tak samo od sebe dobré nebude, potřebovala bych někoho kdo mi opravdu rozumí a nemá mě za nějakou histerku, která z nudy už neví jak by na sebe upozornila. Dříve mi tuto dá se říci oporu dělal partner, který měl často různé melancholické nálady… dalo se s ním diskutovat o různých věcech, které nás trápí. Často mi pomáhal, vyslechl mě a poradil mi. Potom ale začal brát na předepsání od lékaře Fevarin, jeho stav se "bohužel" dost zlepšil, má téměř stále dobrou náladu, je plný energie, nic ho netrápí. Přeju mu to a jsem strašně ráda, že se mu jeho psychika zlepšila, ale mám pocit, že jsem ho dříve měla raději, byl to prostě on, i když občas se špatnými náladami… Měla jsem ho ráda takovýho jaký byl, on si zřejmě myslí, že mě jeho špatné nálady obtěžovaly, nyní mám pocit, že ho nyní obtěžují ty mé. Ani nevím co po vás chci… vím že mi asi nepomůžete, asi si budu muset nějak pomoci sama, ve své hlavě. Ale jsem ráda, že to mohu někam anonymě napsat a třeba se i dočkám nějaké odezvy. Byla bych ráda, přeji pěkný večer bez špatných myšlenek.

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 15 roky

Děkuji za sympatický vzkazík, dává tušit, že jste poctivě přemýšlející a vyvíjející se bytost. Sama cítíte, že vás přepadájí nějaké nálady, energie, které si neobjednáváte, ale jsou silnější než vy, proto doporučiji věnovat pozornost hledání vnitřního zdroje těchto nálad. Vzhledem k tomu, že toto se na školách neučí, dovoluji si vám doporučit, abyste se objednala ke konzultaci. (nebo proč si nedojdete také pro pilulky?;)) Přeji vše dobré

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.