Starší dotaz #848

anonym Personál zeptal se před 15 roky

Dobrý den, ráda bych Vás požádala o radu. Jsem jedináček (22let) a celý život jsem vyrůstala pouze s matkou, té je nyní 60 let. Matka poslední půl rok reaguje velice popuzeně na každou maličkost, křičí, řve, sotva přijde domů z práce tak je oheň na střeše, stejné je to ale i o víkendu. Pomalu se s přítelem začínáme bát o její psychické zdraví, protože už nám to nepřijde normální a komunikaci s ní se raději vyhýbáme. Je toto její chování jakýmsi volání o pomoc? Nebo se mě chce matka konečně zbavit a dává to takto najevo? Již se nemůžu dočkat vlastního bydlení. Na druhou stranu mě tato situace velice mrzí, protože z rodiny mám pouze matku a ona se tímto způsobem chová. Obávám se, že už to lepší nebude. Prosím, poraďte.

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 15 roky

Milá Moniko, její neefektivní chování opravdu může bý způsobeno tím, že se cítí neštastná. To je však její zodpovědnost. Že budete bydlet samostatně je přirozené a třeba to napomůže i narovnání vztahu.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.