Starší dotaz #850

anonym Personál zeptal se před 15 roky

Dobrý den, v poslední době mívám "šílené stavy úzkosti" – strach z odpadnutí, bušení srdce, točení hlavy, silné pocení, nucení na wc, strach, že se mi něco stane. A to všechno jen, když jsem někde sama, většinou doma. Jsem už totiž čtvrtý měsíc doma bez práce a také jsem letos v lednu potratila. Tak nevím z čeho tyto stavy mívám, ale mám z nich velký strach. Prosím vás o radu. Zatím jsem se s tím nikomu nesvěřila, ani manželovi. Děkuji za odpověď

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 15 roky

Milá Pavlínko, doporučuji buď intenzivní spolupráci s psychoterapeutem nejlépe psycholéčitelem nebo návštěvu psychiatra a předepsání medikace – možné je samozřejmě kombinovat oboje. Doporučuji neotálet a udělat to pro sebe.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.