Starší dotaz #851

anonym Personál zeptal se před 15 roky

mam problem s moji mamou.porad proti me neco ma a rejpe coz uz si toho vimlul i muj pritel ktery se ke me bude stehovat.bydlim v rodinnym baracku kde v dolnim pate jsou rodice a ve 2 patre ja a bracha!v tom 2 patre je muj pokoj,brachy pokoj-vetsi-,kuchyn,koupelna a zachod!Brachovi se narodilo dite a stou jeho a stim harantem jsem pujdou bydlet(do mistnosti vedle me)!dneska jsme si chteli s pritelke tady nahore v ty kuchyniuvarit brambory k obedu ale mama mi nechal po pritelovi vzkazat at je du uvarit dolu abych tady neudelala bordel!!!jako ja tady bydlim prece taky a kort v tom 2 patre a ja tu nsmi nic delat…jako kdyby ta koupelna a ta kuchyn byla brachy!i koupat se musim chodit dolu!!!!!!rodice nikdy nepochopi ze mi proste vadi ze sem dou a tisickrat za noc a denne budu poslouchat ten rev toho haranta a to jest kdyz jsem rekla mame ze se pritel bude ke me steovat tak na me vyjela a jeste se nebavi!pry jak si to predstavuju tohle to!a jaktoze bracha vzdycky mohl vsechno?brachovi je 24 a me ted bude 21!!!kdyz se mama dozvedela ze bude babicka tak byla rada ale kdybych otehotnela ja tak je schopna me vyhodit!odtud bych sla ale jeste nemuzu,pritel jde na vejsku a ja teprve ted odmaturovala-jedina maturantka z rodiny-porad jsem ja ta spatna a blba a uz toho mam dost…jednaj semnou jak nevim s cim nebo skym!nevim co se to tu deje ale uztoho mam plny zuby…jeste ta brachy frajerka je na to dite uplne debilni..kdyz usne tak vsichni snad musi choit po spickach ani nemluvit!to prece nejde tohle to!a to jeste mi rekla mama at volnim jednu svoji skrin aby si meli kam dat veci!nechci se porad podrizovat!kdyz bratr si sem nastehoval tu frajeu tak se ani nemusel pta,nic proste a byla radost.ja nesmim tady skoro nic!on mue proste vsechno a ja nic!!!!porad mi prosim co delat,jak se chovat

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 15 roky

Milá Pusinko, je to dům rodičů? Jste plnoletá…? Hodně štěstí

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.