Starší dotaz #852

anonym Personál zeptal se před 15 roky

Dobrý den, prestehovala jsem se za manzelem pred 7lety, za tu dobu tu mam jen par znamych, zadnevelke kamarady, nyní máme 2,5lete dite, uz pres rok vim ze se manzel kontaktuje sruznymi zenami, i pod jinymi jmeny, a jelikoz pracuje s lidmi cely den navazuje vztahy i v praci, nevim na 100% jestli je mi neverny, ale vim ze se k nim bohuzel chova lepe nez ke mě,on porad rika ze seč nic nedeje, vse zapira, bohuzel i to co vim ze se stalo, můj nazorje ze je se mnou jen kvuli diteti, nejak jsem to tu zacala nenavidet a kdybych se nebala nechat syna samotneho uz tu nejsem, kdyz jsem chtela odejit(pred 14dni) bylo mi receno at jdu ale syna uz nikdy neuvidim, vylozene utect nemuzu nemam kam a s prijmem-materska to ani neni mozne. Co s tím? K tomu mi pribyli predstavy, jsou to jen takovy zablesky, kdy vidim ze se synovi neco stane, asi se bojim ze si ublizi, protoze je aktivnejsi. Cely muj zivot neni hezky… Dekuji za jakoukoliv odpoved.

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 15 roky

Milá Elizabeth, bylo by docela fajn, kdybyste společně navštívili psychoterapeuta (patrně víckrát než jednou) Poproste v té věci manžela o spolupráci. V další fázi by bylo třeba promyslet existenční otázky a možná řešení rozvodu. Existují. Přeji vše dobré.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.