Starší dotaz #854

anonym Personál zeptal se před 15 roky

Dobrý den. Mam takovou krizi. Bojím se nějakých bakteriích. Měla jsem delší čas problémy se spotkem jako mykoza a pak mi stoho asi nějak hráblo.nejdřív jsem simyla jenom ruce a těď si namlouvám i věci. Bojím se třeba když jdu ven a otřu se o popelnici tak mam hrůzu stoho že tam jsou ty bakterie a nemusím se ani otřít a prostě si to nemluvim. Když jdu ven tak se už koukám kde jsou a měřím si to jak jsou daleko. a nebo dneska jsem se utřela o bezdáka nalinko rukávem a jsem s toho celej den špatná. nejrači bych se vydrhla celá a i věci vyprala a když jsem prala ten den věci tak mam hrůzu že se tam něco dostalo protože jsem šahala na věci když jsem si sundavala tu mikinu. Jsem s toho celá špatná neustále si myju ruce a už se mi dělá i egzem manželství se mi taky už hroutí nebo už lezu tím manželovi na nervy. Známí mě posílají k psychologovi ale já o tom neumím mluvit líp se mi povída když to můžu napsat.Prosím pomocte mi. Už jsem byla u psyckoložky a dala mi prášky a le jak se mam toho zbavit abych to nedělala?Děkuji

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 15 roky

Milá Lucko, patrně se jedná o obsedantně kompulzivní poruchu. Pohledejte na internetu. Podívejte se na související materiály na http://cz.lundbeck.com/cz/public/what_we_do/depression/default.asp Jste-li z okolí, objednejte. Přeji vše dobré a držím palce.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.