Starší dotaz #856

anonym Personál zeptal se před 15 roky

Dobrý den.. potřebovala bych pomoct. Je mi 14 let a s našima se stěhujeme. Tady kde bydlíme mám přátele na kterých mi mco záleží. Mám ted moc dlouhé období kdy jsem vysloveně zoufalá, v jednom kuse brečím. Nevím co se semnou děje… Nějaký rady jak se mi uleví.. ?

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 15 roky

Milá Viki, prožívaš smutek z loučení, z opouštění důvěrně známého, bezpečného… kus smutnění je i na místě, ale posupně by bylo fajn to pustit… vše, co jsi s nimi zažila i láska mezi vámi navždy zůstane v tvém srdci – a to je důležité – je fajn, že se to vůbec stalo :) Věř, že vše, co přichází je dobré, že se ti otvírají nové příležitosti.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.