Starší dotaz #859

anonym Personál zeptal se před 15 roky

Dobrý den! Prosím pěkně, mám k Vám dotaz. 24 letý syn bydlí s námi ve společné domácnosti, jelikož studuje vysokou školu. Nemohu s ním naprosto vyjít. Doma nic nepomůže, nic po něm nemohu chtít, je obskakován, což je patrně špatně. Je na mě agresivní, několikrát mě uhodil. Když se ho zeptám na školu tak mi řekne, že mi do toho nic není a sprostě mi nadává. Už si nevím rady. Jsem z toho na pokraji zhroucení. Manžel s ním nic nezmůže, dokonce nahlíží situaci, když mě syn někdy uhodí a nic na to neřekne. Syn nemá z manžela autoritu a to je ten hlavní problém.

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 15 roky

Milá E., to neni zdravá vztahová situace. Je dobře, že víte, že není dobře, aby dospělý syn byl obskakován, aby jen bral… Myslím, že tušíte, co vše je špatně a co by bylo třeba narovnat. Je třeba, aby žil na své náklady. Mohla bych tu sice napsat několik opatření, ale myslím, že by bylo lépe, abyste si došla někam urovnat myšlenky a možnosti. Opravdu vám držím palce, abyste dokázala být důsledná. Jste-li z okolí, kontaktujte mne. Jinak můžete pro formální možnosti vyhledat konzultaci např. v občanské poradně. Přeji vše dobré

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.