Starší dotaz #86

anonym Personál zeptal se před 16 roky

Dobrý den Mám hrozné problémy, jako že mám hrozný strach z lidí, když jde kolem mě někdo, koho považuji za nebezpečného i když jsem ho třeba vůbec neviděl, tak mi začnou hrozně slzet oči, ve škole taky nejsem zrovna oblíbený a nevím co mám dělat, kolikrát bych rád šel na nějakou poradnu, ale nikdy se k tomu neodhodlám, protože se děsím toho, že kdybych tam nakonec přišel, tak bych nevěděl, co mám vlastně říkat nebo aby se mi nakonec nevysmáli z toho, že by třeba mé problémy byly směšné a zbytečné, hrozně se všeho bojím, je to děsné, cítím se hrozně opuštěný, skoro všemi nenáviděný a neschopný a vůbec nevím co mám dělat, poraďte prosím. Tom

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 16 roky

Rada pro tebe? nalézt sebeúctu – a o tom zrcadle platí pro tebe to, co pro Tomáše (předchozí odpověď). Tu lásku, kterou chceš dávat ven by bylo dobré obrátit k sobě. I tobě držím palce.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.