Starší dotaz #863

anonym Personál zeptal se před 15 roky

Dobry den, chtel bych vas poprosit o radu. S manzelkou se v poslednich par mesicich snazime najit puvod zvlastniho chovani naseho sedmileteho syna. v pripade jakehokoliv neuspechu nebo chyby kterou udela napriklad pri hre na piano, pri domacim ukolu, kdyz si maluje nebo stavi treba lego tak se neumerne zlobi sam na sebe (vzteka se), rika si ze je hlupak a mnohdy sam sebe uhodi (to nas znepokojuje), roztrha papir. hodne nas prekvapuje ze si rika "hlupak" protoze my bychom se ani neodvazili neco takoveho rici nasemu diteti. Nejsme rodice kteri touzi mit ze sveho ditete nejakeho spickoveho sportovce nebo matematickeho genia a tudiz ho do niceho netlacime. ale na druhou stranu jej podporujeme v jakekoli cinosti ktera ho zaujme. at je to jizda na kole, nebo plavani, kresleni… dekuji predem za radu ci odpoved.

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 15 roky

Milý táto, jak vidno, dítě se nerodí jako deska nepopsaná, ale na svět už přichází s nějakým "programem"… patrně bude pro něj úkol do tohoto života nalézt vyvážený vztah k sobě. Je prima, že má podporující rodiče. Hezké dny a radujte se z toho hezkého…

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.