Starší dotaz #864

anonym Personál zeptal se před 15 roky

Dobry den,mam problem. Jsem znovu vdana za muze co me ma rad mame krasneho chlapecka. Vim ze me ma rad ale… Nedavno nastoupil do noveho zamestnani a ja vim ze vozi kolegini autem , mohla by k vlaku ale on jezdi tak aby ji mohl brat i kdyz by mohl jet o ctvrt hodiny dyl.Jinak nikam nechodi jede rovnou domu.K dyz meli jit na akci do hospody nesel kvuli me aby me to netrapilo.Vite mam problem ze muj minuly manzel me opustil s kolegyni z prace a ja ted neskutecne zarlim ,uplne me to ovlada.Mam hrozny strach ze si s nejakou neco zacne.da se s tim neco delat ja se asi utrapim tou svou zarlivosti.

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 15 roky

Milá B., bylo by třeba, abyste se vyrovnala s traumatem z předešlého manželství. Jste-li z okolí, můžete mne kontaktovat.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.