Starší dotaz #870

anonym Personál zeptal se před 15 roky

Dobry den potřeboval bych poradit jak se chovat v situaci když má manželka přítele a je do nej zamilovaná máme 5rok manželství se říka že je to krize.Z mé stránky vlastně k tomu došlo že jsem se manželce moc nevěnoval a nedával ji citit mou lásku k ní byl jsem sobec vuči ní nepomáhal atd.až ted jsem si to vše uvědomil ale pozdě už je prostě zamilovaná a říkala že chce znovu cítit lásku.Máme dvě děti a nedokázal bych jí vyhodit z bytu.I když je mi nevěrná říka že je to platonická láska ale já na takovou nevěřím.

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 15 roky

Milý P., žití lásky – to je umění … v této situaci doporučuji v klidu vyčkat, jak situaci ukočíruje manželka. Budte i nadále dobrým manželem (nevtírejte se, nevyčítejte, neslidte, nehrutte se, nemstěte se) MUDr. Plzák ve svých knihách se této tématice věnuje – jeho rady jsou osvědčené a praktické.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.