Starší dotaz #872

anonym Personál zeptal se před 15 roky

Dobrý den, s manželem sme vzatí 2 roky, prerábame dom, ale rok ma klamal čo sa týka financií, bez môjho vedomia minul 10000 eur, za ktoré mal objednať stavebný materiál, dozvedela som sa to až po roku, bál sa mi to povedať, peniaze invetoval do akcií, o ktoré prišiel dôvodom krízy. Celý rok mi klamal, že materiál je odložený u kamaráta. Neviem sa stým vyrovnať . Dovtedy sme si vo všetkom rozumeli, ani sme sa nehádali, všetko sme plánovali spolu ako mi to mohol urobiť. Teraz mu to stále vyčítam a mne zasa moja rodina. Prosím poraďte mi ďakujem.

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 15 roky

Milá Moniko, chcete-li ve vztahu pokračovat, je třeba jej narovnat. Manžel by měl nabídnout satisfakci … vy byste ji měla přijmout … a přestat vyčítat, přijmout, akceptovat… Nevím, zda váš muž stojí už jako muž nebo se kroutí stále jako "hadice" – to je v celé věci dost důležité. (je-li jako "hadice", bylo by fajn, kdyby si párkrát zašel za nějakým terapeutem mužem) Mmh. víte, že výčitkami ničeho pozitivního nedosáhnete.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.