Starší dotaz #874

anonym Personál zeptal se před 15 roky

Dobrý den, kdysi jsem tu psala, že mám prolémy s nervozitou. Před časem jsem zjistila, že to asi určitě je sociální fóbie. Ještě "lepší" :-( Zatím se ještě dokážu uvolněně bavit se svými 2 nejlepšími přáteli, zbytek lidí mně má asi za blázna. Ale nedokážu si představit, jak s tím za pár let odmaturuju natož dostuduju. Jsou na to nějaké dobré léky, jaká je jejich úspěšnost?

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 15 roky

Milá Ellen, kontaktuj psychiatra – třeba některé léky u tebe zafungují. (mrzí mne, že tak mladá žena se nepustí do intenzivní práce na sobě, na hledání jiných cest, jak na to – nebo alespoň oba způsoby zkombinovat – můžeš si udělat výlet do Nymburka a probereme nasměrování, jak dál, co a jak hledat) Odvahu přeji…

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.