Starší dotaz #88

anonym Personál zeptal se před 16 roky

Dobrý den, chci se zeptat, jestli existuje nějaká metoda na vypěstování pevné nebo alespoň pevnější vůle? Jde mi hlavně o dokončení vysoké školy, kterou studuji již 7 let, ale i v běžném životě se jakoby nedovedu k ničemu "dokopat". Uklidit, vyžehlit apod. Vím, že to souvisí s mojí povahou, ale mohu alespoň něco změnit?? Moc děkuji za odpověď. M

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 16 roky

Milá Markéto, sama naznačujete, odkud přichází to, že váš manžel nemá pro děti cit… není-li si on vědom problému, změnu nelze čekat. Můžete ho požádat o společnou návštěvu u psychologa kvůli vám samé nebo kvůli dětem… Když vyčerpáte všechny možnosti, nezbývá vám nic jiného než přijmout to, že takového muže jste si vybrala a že to, co od něj byste ráda, vám není schopen dát, protože to neumí.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.