Starší dotaz #885

anonym Personál zeptal se před 15 roky

Dobry den. Chcela by som vam poprosit o radu a pomoc pretoze v situacii, v ktorej sa nachadzam uz dalej nedokazem byt. Mam trojrocny vztah, v ktorom neviem ako dalej.Parstner ma klame ,sem tam udrie, ponizuje a myslim ze i podvadza…. vzdy sa koli tomu hadame a rozideme lenze na druhy den mi pise smsky ze ma miluje a ze som si vsetko zle vysvetlila. Ja viem ze si nic nevysvetlujem zle, viem ze si stale vymysla… proste by som to uz chcela ukoncit ale nejde to. Mamm nesmierny pocit depresie a uzkozti ked nie sme spolu , koli tomu nemozem ani normlane fungovat…jest bavit sa ani nic…. akos a z toho dostat???

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 15 roky

Milá Katko, působí to tak, že v hlavě myšlenky začínají být správně uspořádány. Pak je třeba podívat se na své strachy, které jsou spojeny s rozchodem. Doporučuji vám, abyste se naučila být emočně samostatná, pravděpodobně k tomu potřebujete posílit pozitivní vztah k sobě: lásku, úctu k sobě, důvěru v sebe. Najděte si někoho, s kým se to budete učit. Také můžete se inspirovat knihou: http://www.pknihy.cz/knihy/004183/Osobni-sila-skrze-uvedomeni.html či jinou v této edici, terapeut či seminář mohu být také fajn. Držím palce

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.