Starší dotaz #89

anonym Personál zeptal se před 16 roky

Dobrý den paní doktorko, mám velké trápení se svým manželem, který nejeví zájem o své 2 syny (5 a 2 roky). S chlapci se nehraje a jen je peskuje a vše jim zakazuje, podle něho jen křičí a když si jde s nimi třeba hrát na zahradu, obvykle to končí pláčem dětí. Manžel když přijde z práce, kolem 15 hodiny, sní oběd a je u PC kde si "hraje" různé hry, nejčastěji vlaky. jak mu mám vysvětlit, že má rodinu a že už není dítě – je mu 32. Pochází z rozvedené rodiny, matka s rozvedla s jeho otcem, když mu byly 4 roky a skoro na stejné důvody, jako jsem vám vypsala. Já muže miluju, náš vztah je báječný, jen ty děti. To mě moc trápí, na výhrůžky rozvodem nedbá. Děkuji za odpověď a přeju krásný den Markéta

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 16 roky

Dobrý den, sice zcela vašemu problému nerozumím, ale jestliže se vám děje bezpráví, je dobré začít jednat věcně. Věci dokladovat a postupovat právně správně. Podporovat gaunery není dobré. Avšak podržte si od toho emoční odstup – postupujte logicky, věcně.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.