Starší dotaz #890

anonym Personál zeptal se před 15 roky

Dobry den, ja uz neviem co s tym, viem, ze doktor mi neublizi robi si len svoju pracu. Neviem sa odhodlat na vysetrenie k ziadnemu doktorovi. Stale to len odkladam a odkladam, viem, ze to nie je riesenie. Ak sa aj vyberiem uz v cakarni sa mi rozbusi srdce, kruti sa mi hlava, je mi teplo a noc pred tym ani riadne nespim. Ked mi ocny doktor povie uvolnite sa, u gynekologa si vysetrenie neviem ani predstavit. V mladsom veku som to riesila tym, ze som k doktorovi jednoducho nesla, ale citim potrebu so svojim zdravim nieco robit, ale ak mam toto vzdy prezivat, no neviem…. Mam 25 rokov a zvladam situacie co zivot prinasa, len doktori ma trapia. Ako zvladat tento strach a ako som k nemu vlastne dosla? dakujem

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 15 roky

Milá Maco, jedná se druh fobie a jako k takovému k němu můžete přistoupit. Můžete vyhledat odbornou pomoc psychoterapeuta, se kterým budete pracovat na minimalizaci úzkosti. Můžete i nalézt šikovného kineziologa. Sama jste se přesvědčila, že sama to nedokážete, nebojte se pomoc vyhledat.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.