Starší dotaz #896

anonym Personál zeptal se před 15 roky

Dobrý den,z reorganizačních duvodu sem byla propustena z prace.Dostala sem se do fáze že mám hrozné obavy z budoucnosti.Pochazim z regionu kde je zverejněné 48 míst.V nejblisi dobe skončím na UP.Nespi ztoho,protože sem nikdy nebyla evidovaná.Během mesice sem zhubla 10 kg.Hledám usilovne práci v jiným meste ale bohuzel se nedari.

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 15 roky

Milá Sabino, situace opravdu nelehká a zátěžová. Pokuste si vytvořit záložní plán, který vám dá klidný spánek. Když se nedaří prorazit nějakou cestu, je třeba najít cestu novou. Hledejte práci i v oborech, kde jste ji dříve nehledala, vymyslete si, v čem můžete pracovat na živnostencký list – pořídit si živnost, promyslet si plán – začínající živnostníky často nějakou formou podporuje i úřad práce – pozeptejte se.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.