Starší dotaz #901

anonym Personál zeptal se před 15 roky

Dobrý den, mám problém se svým 1,5letým synem, je velmi divoký a je těžké zabránit úrazu.Nyní se dost vzteká a ve vzteku sebou smýká a mám strach, aby si neublížil.Mám staršího syna a tam jsme vztekací období zvládali,ale tento syn je živější a neplatí žádné napomenutí ani drobné plácnutí.Mám strach, že si ublíží a proto nevím, jak výchovně ho zvládat-je ještě maličký a jinak šikovný a milý chlapeček.Přes veškerou snahu ho uhlídat je samá modřina,večer padám únavou vyčerpáním.Prosím o radu.Děkuji.

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 15 roky

Milá Elzo, doporučuji věnovat se hlubšímu poznání při práci s energiemi (možná Bachovy esence…) Přeji nalezení té správné terapie.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.