Starší dotaz #904

anonym Personál zeptal se před 15 roky

Dobrý den, potřebovala bych poradit. Mám problém s navazováním přátelství, dříve se tyto problémy u mě nevyskytovaly, ale nyní mě trápí. Příjdu do cizího prostředí a nemám problém, rychle se s někým jakoby spřátelím, takhle to funguje třeba celý den. Potom ale najednou ve fázi, kdy bych se měla uvolnit, nic neřešit, jakoby ztuhnu. Mám pocit jako bych se něčeho bála, že se něco pokazí, že už si nebudeme mít co říct a tak a už se přes tu fázi těžko dostávám a nechápu čeho se to vlastně bojím, protože logicky je mi jasné, že se nemám čeho bát. Prosím o radu. Možná by mi pomohlo, kdybyste mi navrhla nějakou knihu, techniku, postup…abych se toho mohla zbavit, protože bych to už konečně ráda překonala. :) děkuju moc

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 15 roky

Milá Jančo, kniha Focusing ? (nemyslím, že by přinesla finální rozřešení) ale stejně doporučuji osobní konzultaci :) (práce s trenérem je nezastupitelná, pár konzultací by pro vás bylo přínosem) Budu se těšit ;)

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.