Starší dotaz #908

anonym Personál zeptal se před 15 roky

Dobrý den, nevím zda mi můžete poradit, ale vyzkouším to.Chtěla jsem se zeptat, zda myslíte, že mám začít něco řešit z hlediska duševní poruchy či nic nedělat.Synovi je téměř 15 roků a zjistila jsem, že v noci spává a cumlá dětský dudlík.Dost mě to překvapilo,nevím jestli s ním o tom mám mluvit, zatím jsem to neudělala a dělám, že o tom nevím, nerada bych ho nějak zranila na druhou stranu bych nerada něco zanedbala. Děkuji za názor.

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 15 roky

Milá P., nemá-li syn jiné potíže, je toto detail. Sice je možné, že u syna chybí kousek dětského pocitu jistoty (z období orálního), ale to vy vyřešit nemůžete. Bude-li on někdy tento pocit chtít uvidět a zhojit, je to jeho práce. A věřte, že až bude spát se slečnou, sám dudlík odloží.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.