Starší dotaz #910

anonym Personál zeptal se před 15 roky

Poslední dobou se mi vytratila radost ze života. Mám spokojený, krásný život ve všech směrech,žádné potíže včetně finančních, lásku, zdraví, pochopení,práci, lidé v mém okolí, radost s dětí,ale všechno tohle ve mně ničí STRACH, ÚZKOST.Velice se bojím smrti a to od té doby, co jsem se dostala ke studiu mayejského kalendáře a konci světa v r. 2012. Jsem věřící a tohle bych neměla brát vážně. Přesto se mi vytratila radost a nic už pro mě nemá smysl.

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 15 roky

Milá Žofie, nezlobte se na mne, ale proměnit existenciální úzkost po internetu nedokážu. Při osobní konzultaci je to jiné – dopřejete-li si péči psychologickou, ráda vás uvidím. Přeji vše dobré

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.