Starší dotaz #918

anonym Personál zeptal se před 15 roky

Dobry den ja mam promblem co svami potrebuju poradit. Muj pritel pije a nevim jak ho mam brzdit. Jsme spolu 2 roky a zlepsil s pitim ale ta jeho mama porad mu dava alkohol a nevim jak del. Chdoi kazdy patek do hospody a je opilej ne moc jenom trosku a pak o vikendu se da 2 nebo 3 piva. Jsem uplne hotova a pristi rok se budeme brat. Bojim se ze neprestane a nevim jestli bude pro me lepsi se snim rozejit a nebo snim zustat a zlepsi se to. Ja nejsem stastna porad brecim a s jeho mamou se spolu moc nebavime je na me nastvana ze nepiju a vona chce abyh pila. mejte se hezky pozdravem

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 15 roky

Milá Míšo, že by přestal přítel pít si nemyslím, takže máš možnost se s tím smířit, nebo s ním být a trápit se kvůli tomu nebo odejít. Počet piv o víkendu mi připadá přijatelný, jde o to, jak se ti líbí čas s ním prožitý… zda si děláte navzájem radost… Ty musíš vědět, proč s ním chceš žít… Moc nerozumím tomu vztahu s jeho mámou – bylo by dobré, abyste žili samostatně.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.