Starší dotaz #925

anonym Personál zeptal se před 15 roky

Dobrý den.Chtěl bych se Vás zeptat na věc týkající se mého vztahu k ženám.Téměř každý partnerský vztah si pokazím žárlením.Mrzí mě to, ale nejde s tím nic moc dělat.Přijdou žárlivé myšlenky, které jsou jakoby zacyklené v mé hlavě a dokola mě trápí, až dosáhnou stavu deprese.Trápím tím samozřejmě hlavně partnerku, která to odnáší rozhovory v duchu podezírání atd.Umím to partnerce vysvětlit racionálně, ovšem tolerovat to lze jen určitý čas,že?Nakonec ten tlak v sobě nevydržím a rozejdu se s ní, nebo ona semnou.Neumím to byt jen zmírnit.Dá se to peklo ve mě nějak ukončit?Dá se toho zbavit?Děkuji předem.

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 15 roky

Milý Silvere, je prima, že si začínáte uvědomovat, že máte problém. Pak ještě rozhodnutí, vážně s tím něco udělat – ano, bude to chtít vaši práci, zvídavost a vytrvalost. Doporučuji psychoterapii, nejlépe u psycholéčitele. Můžete se samozřejmě objednat.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.