Starší dotaz #927

anonym Personál zeptal se před 15 roky

Dobrý den mám dceru je jí 14 a odmítá spát už sem zkoušela různé prášky na spaní do ní cpát ale ona prostě nechce.Dřív se nic takového nedělo až teď poslední dobou.Ráno jak odjíždím do práce sedí v pokoji a kouká do stropu.Nechce z nikým mluvit a když se jí na něco zeptám tak mi ani neodpoví. Nechodí ani ven. Už si fakt nevím rady. Poraďtě mi prosím co mám dělat. Předem moc děkuji

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 15 roky

Milá Miroslavo, jste zákonný zástupce, vidíte-li, že dcera opravdu vykazuje projevy nepřipomínající psychické zdraví, doporučuji navštívit psychologa, ale i psychiatra. Pro výběr psychiatrické péče doporučuji opravdu obezřetnost.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.