Starší dotaz #932

anonym Personál zeptal se před 15 roky

Dobrý den mám problém s mojou dcérou ktorá má 17 rokov a neustále uteká z domu nevieme si s nou poradiť lieči sa po psychickej stránke dokonca bola aj na preliečení v psychiatrickej liečebni.Má potrebu stále klamať, vymýšľať si a tým upútavať na seba pozornosť. Lieky ktoré má brať už dlhšiu dobu neberie nakoľko zase ušla a neviem o nej skoro nič.Preto Vás touto cestou žiadam o pomoc alebo o radu čo máme robiť.

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 15 roky

Milá D., spolupracovat s odborným pracovištěm… Důležité je nenechat si jejím chováním zničit život a ostatní rodinu. Do 18let jste za ni zodpovědná – doporučuji spolupráci s péčí o dítě na městském úřadě, říci, že si přejete její umístění do diagnostického ústavu, protože za její výchovu už nemůžete ručit. Vy víte, že jste udělala pro ni maximum, které šlo. S psychickou odlišností u svých blízkých se smiřujeme hůře než s fyzickým handicapem. Držím palce celé rodině

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.