Starší dotaz #933

anonym Personál zeptal se před 15 roky

Dobrý den, snad mi pomůžete.. Nevím jak bych začala, ale pokusím se Vám to tu vysvětlit a podat jak nejlépe mi to půjde, nepíšu totiž za sebe ale za svého přítele. Tak od začátku, seznámili jsme se a vše fungovalo tak jak má, myslím hlavně po sexuální stránce, protože kolem toho se to bude vše celé odvíjet… Jezdila jsem za ním a pak jsem se k němu nastěhovala a asi po měsíci nastal zlom.Přestali jsme spolu spát, oddůvodnoval mi to tím, že na to nemá chuť a že má i problém s erekcí, po dohodě jsme koupili podpůrné léky v lékárně které užíval po dobu asi půl roku, ale nic nepomohlo, a mezi tím i z mé strny byl občas nátlak ve formě že jsem o tom chtěla mluvit a najít kde je ten problém a ten zakopaný pes proč spolu nespíme, tvrdil mi že problém není ve mě, ale v něm, ale že je to od doby kdy jsme spolu začali bydlet, že před tím si mohl dělat co chtěl, chodit kam chtěl kdy chtěl a nemusel se na nikoho ohlížet vedl před tím dost pestrý milenecký život, parnerku neměl, ale milenek třeba 5 najednou, ale potom co jsem se nastěhovala, tak jako že nic nemůže, že jsme spolu, já mu nezakazuji aby nechodil za kamarádama, ale on má na mysli ženské, a to mu teda tolerovat nebudu..toto trvá od listopadu 08, mezi tím jsme měli pohlavní styk asi 4 a ted jsem otěhotněla, což on je rád, ale zase prostě nic, ted když jsem se s ním o tom začala bavit, že nejsem nemocná, že spolu můžeme spát tak na to nic neříka, ale taky nic není, ptala jsem se proč nechce něco zkusit, k doktorovi nechce jít-stydí se, ale ani se mnou už o tom nechce mluvit, reaguje dost podrážděně, nechce vyzkoušet nic co by mu mohlo pomoci, jdeme prostě spát přitulíme se a spíme, vztah nám ve všech směrech funguje, ale sex a vše kolem něj vůbec ne, říká že to řešit nebude, že to divné není, že pořád jen otrvuju a že mi stejně nic neřekne, že nechce nic zkoušet, ale na druhou stranu mi přizná že ho to strašně štve že to tak je a že to je opravdu od doby kdy jsem se nastěhovala k němu, a když jsem se ptala, jestli se mám odstěhovat tak řekl že ne, ale když mu řeknu co s tím budeme dělat, tak prý nic… mě je 25let a jemu 33, ale já nevím co s tím, nikdo mi neporadí a já nevím jak na něho, jak třeba začít, ale on ani nechce abych začínala, on mě políbí a jde spát, vím že na netu hodně kouká po mladých slečnách a píše jim jak by je zlíbal a tak, ale vím že se snima nestýká, říkal mi že ho to baví je rajcovat po netu, ale to si tím něco dokazuje? jako že na kterou si ukáže tak tu dostane? řeši i to, že začíná šedivět a že ženská to může nabarvit, ale on! že přibírá, takové věci co řeší ženy, je to jako kdyby procházel andropauzou, já opravdu nevím, jsem z toho tak ztrápená…

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 15 roky

Milá Peťulo, základní problém je, že píšete vy o problému partnera, ale ono to bude jinak. Problém máte vy a to s tím, že partner neprojevuje přiměřený zájem o společný sexuální život a projevuje svůj sexuální pud pro vás nepřijatelným způsobem. Co s tím budete dělat? (on s vámi spolupracovat nechce – to je třeba, abyste si uvědomila) A nezapomeňte, že měnit můžete jen sebe a pomáhat tomu, kdo o to stojí a spolupracuje.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.