Starší dotaz #937

anonym Personál zeptal se před 14 roky

dobry den..Potreboval bych poradit,jak se mam zbavit zarlivosti..Mam krasny vztah,vim,ze me pritelkyne miluje a ja vim,ze me nepodvadi,ale porad mam naky obavy,kdyz jde s kamosem na pokec nebo mi strasne vadi,kdyz jsi da naky pratele na facebooku,hned zarlim a moje zarlivost se pozna tim,ze jsem v pohode a jak neco takovyho se stane,tak z niceho nic prestanu mluvit a uz jen odpovidam hmm…A i kdyz si svoji vadu uvedomuju a vim,ze bych mohl pokazit vztah,kterej je skvelej,kdyz nezarlim,tak proste nevim jak to udelat,abych nezarlil,abych kdyz jsem zamlklej,tak abych me to preslo a povidal dal..Jsou treba naky leky na zarlivost nebo neco?Ja nechci zarlit a zvlast ted,kdyz jsem nasel divku,kterou silene miluju a nechci o ni prijit pac vim,ze s ni to ma krasnou budoucnost,kdyz to nepokazim…dekuju

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 14 roky

Milý Ladi, o lécích nevím, sežeň si třeba nějako literaturu a můžeš se i objednat na několik lekcí, které ti mohou ukázát alespoň směr, jak s žárlivostí zacházet a proměnit ji.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.