Starší dotaz #94

anonym Personál zeptal se před 16 roky

Dekuji za radu!ale ja bydlim strašne daleko od vás!jinak bych už přišel!ja se ted snažim nejak zmenit ale je to těžky akort když jste sam a přemysli te pořad nad tim co delate špatně!jinka moc dekuji budu se nejak snažit zvladnout.

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 16 roky

Milá R., postoj rodičů mi nepřipadá korektní. Jsem zvyklá radit se se svým tělem a nabídnout mu místo toho antidepresíva mi připadá dost sebepoškozující. Myslím, že i ty sama víš, že na tomto světě mají práci i jiní lidé, než lékaři. čím dříve vezmeš odpovědnost za svůj život do svých rukou, tím pro tebe lépe. Zda k tomu patří studium medicíny nebo jiného oboru, to ponechám na tobě.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.