Starší dotaz #940

anonym Personál zeptal se před 15 roky

Dobrý den, jsem samoživitelka, od začátku roku jsem několikrát byla v PN se záněty ledvin a pásovým oparem a k tomu mám vrozenou vadu, na níž nyní podstupuji experimentální léčbu.Pracuji na plný úvazek, moje práce obnáší časté cestování a pobyty mimo domov, s dcerou vypomáhají prarodiče a můj nový přítel, který je moc hodný a chápavý. Já jsem ale velice vyčerpaná, neskutečně roztržitá a unavená.Samozřejmě začaly i problémy v práci,které vyvrcholily tím, že jsem raději dala výpověď. Pro mou častou nemocnost a malou výdrž mi zaměstnavatel navrhl,abych dala výpověď dohodou ihned, což jsem odmítla a podala výpověď s normální výpovědní dobou dle smlouvy. Přesto pokračují ataky ze strany zaměstnavatele a já už to nedokážu snést.Šíří o mně pomluvy,kontaktují mé rod.příslušníky atd. Dozvěděla jsem se, že podle zaměstnavatele mám psychické problémy (kdo by nebyl na nervy v takové situaci?).Teď už opravdu nemůžu spát a pochybuji o svém duševním zdraví.kam se mám obrátit o radu? Jsem z toho všeho tak vyčerpaná, že už stěží zvládám běžnou údržbu domácnosti a péči o dítě.děkuji za odpově´d.

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 15 roky

Milá Lenko, jakou radu máte na mysli? Právní? Psychosociální? Odkud jste? Bylo by pro vás dobré naučit se pracovat se stresem, naučit se léčebné meditace (minimálně relaxační techniky) Zkuste nalézt psychoterapeuta, který vám v tomto pomůže. Samozřejmě, že konzultaci si můžete dohovořit i se mnou. Prohovořila jste s lékaři vliv momentální atmosféry na vaše zdraví, nenavrhli pracovní neschopnost? Držím palce

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.