Starší dotaz #941

anonym Personál zeptal se před 15 roky

Dobry den, mam velky problem a nevim co s tim ;( Rozesli jsme se s pritelem asi pred dvema mesici po dlouhe dobe ( chodili jsme spolu 2 roky ), duvodem rozchodu ale byla velka chyba z moji strany, udelala jsem neco hrozneho a chapu, ze mi nemuze uz duverovat. Do tehle doby jsme se porad jeste stykali a bylo to vsechno fajn, mame se porad radi a je to super ale ted mi rekl, ze musime s tim uz prestat, ze to takhle dal nejde a oba by jsme se akorat trapili a ja jsem z toho ted uplne na dne ;(;(;( Muzete mi prosim dat jednu radu? Jak by mi mohl zacit zase duverovat? Uz mi odpustil ale bohuzel mi stale neduveruje a jiste chapete, ze bez toho vztah nemuze byt. Me to strasne moc mrzi, miluji ho a porad si to budu vycitat. Ale jedine co bych si ted prala, aby mi zacal zase duverovat, ikdyby jsme spolu nemohli byt, na tom mi stranse moc zalezi!! Co mam delat, prosim? Myslite, ze to chce vice casu a ten by mohl pomoci? Preji hezky den a moc se tesim na odpoved.

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 15 roky

Milá Elen, moje odpověď pro vás bude asi zklamáním, neznám kouzelnou radu, která vrátí důvěru do partnerského vztahu, ve kterém jeden z partnerů již nechce pokračovat. Jistě jste lítost vyjádřila, o odpuštění požádala a žádost o obnovení důvěry vyslovila. Víc udělat v tuto chvíli nemůžete. Kdyby partner měl ve vztahu chuť pokračovat, byla by situace jiná. Takhle nezbývá nic jiného, než jeho rozhodnutí akceptovat.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.