Starší dotaz #943

anonym Personál zeptal se před 15 roky

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jestli je vpořádku, když dcerka 3,5 roku už rok vídá mého přítele a ne a ne ho vzít jako kamaráda. S přítelem se před ní tulíme a i ve třech, když má ona dobrou náladu. S ejím otcem to tak nebylo, je to tedy pro ni nové. Jinak, když tu přítel není je moc hodná a chce, aby přijel a chce, aby si spolu hráli a povídá jak ho má ráda. Ovšem, jakmile přitel dorazí, malá začne dělat pravý opak všeho, co se jí řekne. Také jsou-li spolu samy, je také velmi hodná a hrají si, jakmile dorazím domů já, je zase znovu jako vyměněná, o příteli mluví, že chce, aby jel pryč, aby jí nebral hračky a že ho nemá ráda. Jakmile odjede, dozvídám se od ní, že na něj byla zlá úmyslně. Myslím, že chce, abych před ním byla víc její, ale to nechci, nechci, aby se z ní stala malá tyranka. Jsem spravedlivá, je-li přítel na ni nazlobený, nebráním mu v tom, aby s ní promluvil, nebo ji lupl po zadku, ale jakmile se k ní jen přiblíží a já jsem v dosahu, malá začne vřeštět, jako by jí ubližoval a není to tak. Už si s tím nevíme rady. Já vím, že ona ho má moc ráda a zvykla si na něj, ale rádi bychom spolu bydleli, ale takhle to nejde. Prosím o radu. Děkuji.

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 15 roky

Milá Lolko, bylo by dobré, abyste vyhledala rodinného terapeuta a celou situaci, včt. vašich nejistot společně probrali. Váš základní postoj a záměr je v pořádku. Podrobnosti, které váš vzkaz neobsahuje, by bylo dobré probrat osobně. Hezké dny

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.