Starší dotaz #952

anonym Personál zeptal se před 15 roky

Dobrý den, jsem třicetiletá maminka tříleté holčičky, žijeme s partnerem ve společné domácnosti. Na výchově se partner, dceřin otec, moc nepodílí, má náročnou práci. Přesto si myslím, že je dceru vychovávám dobře, jsem důsledná, dcera je hodná, neubližuje ostatním dětem a ani moc nezlobí. V poslední době ale reaguje podivně na jakékoli zákazy. Začne se bouchat pěstičkou do hlavičky nebo se škrábně do krve atd..mám z toho strach. Díky tomu polevuji ve výchově, chci těm situacím předcházet. Nejspíš neví, jak si poradit se vztekem..jak z toho ven? Děkuji za odpověď. Lena

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 15 roky

Milá Leno, situace nelehká. Zákazy/omezení samozřejmě z výchovy vypustit zcela nelze, ani by to nebylo dobré, když k situaci dojde, obejměte ji tak, že se nebude moci poškozovat, dokud se neuklidní. Neuklidní-li se situace do 1roka – vyhledejte psycholéčitele.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.