Starší dotaz #953

anonym Personál zeptal se před 15 roky

Já Vám děkuji za odpověď na můj dotaz, ale opravdu bych se ráda dověděla víc. Nevím, jaké informace jsou ještě potřebné, přítel je miliónový člověk, malou má moc rád, i když není jeho. Jen ona je pořád vůči němu apatická, ale není to tak pokaždé. Dnes má třeba přijít, zeptat se jí, jak bylo první dva dny ve školce a pohrát si s ní. Donese jí omalovánky. Už vidím ten scénář. Bude se mu chtít schovat a bafnout na něj, pak mu ukáže nového koníčka na hraní a pak dostane omalovánky a bude je možná i chtít vybarvit, potom ale začne ta její proměna, začne říkat, že on něj nic nechce a bude na něj zlá. Proč se tohle děje?

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 15 roky

Milá Lolko, je dobře, že chcete vědět víc, proto si jistě naleznete rodinného terapeuta.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.