Starší dotaz #954

anonym Personál zeptal se před 15 roky

dobry den.chtela bych se zeptat,jestli je normalni,ze mam hrozive predstavy o tom,co by se mohlo mym detem stat.mam skoro 4letou dcerku a dvouleteho kluka.ja kdyz koukam na nejake filmy a jedna se tam o male deti,tak neusnu dokud neuvidim konec,ze to dobre dopadlo.pak nemuzu usnout a predstavuji si,jak nekdo takhle ublizuje mi dceri,jak by u toho trpela,brecim a nemuzu spat.tocim se v posteli do tri do rana,je to tak jednou,dvakrat za 14 dni.vim,ze jako matka se o ni bojim prirozene,kor,kdyz mam dceru a vim,jak by ji mohli ublizit,ale jestli je to normalni,nevim.moje kamaradka ma dve deti a nekdy si bere mou dceru na vikend,holky si rozumnej.a ja se celou dobu bojim,aby mi ji vubec vratila,jestli ji uhlida.moje holka se bavi a povida si s cizimi lidmi,v okamziku se ztrati,musi byt furt na ocich.bojim se ji dat i do skolky,bojim se,ze ji neuhlidaj a uz ji neuvidim.jinak rodina jsme stastna,spokojena,mame se dobre.s pritelem si rozumim,nemame problemy.nechci na takovy filmy koukat,ale davaj je v tv i pres den,v novinach slysim co se deje a nemuzu se toho strachu zbavit.jen tak mimochodem,kolem mych deseti let jsem byla sexualne obtezovana mym bratrem,tak jestli to nemuze myt vliv.poradte prosim,co mam proti tomu delat.dekuji za pomoc.preju hezky den.

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 15 roky

Milá P., s vaší úzkostí by bylo dobré opravdu něco konkrétního dělat nejen kvůli vám, ale i kvůli deformujícímu vlivu na výchovu. Emailem to nezvládnem, proto se nezlobte, že se více nerozepíšu, ale opravdu potřebujete vyhledat odbornou pomoc. Někoho, kdo si s vámi nebude jen povídat, ale bude pracovat i v oblasti emocí (léčebné meditace, focusing) Počítejte tak s 0,5 roční spoluprací. Držím palce

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.