Starší dotaz #955

anonym Personál zeptal se před 15 roky

Dobrý den, občas mívám strašné nálady, nevím jestli se tomu dá říkat deprese. Je to vždy jen na chvíli a pak je zase všechno v pohodě. Dokážu brečet bezdůvodně několik hodin. Přemýšlím o všech chybách, které mám a které jsem kdy udělala. Někdy si říkám, že už nic nemá cenu a někdy přemýšlím o sebevraždě. Vím, že tím nejvíc ubližuju svému příteli. Protože rodičům bych svoje emoce sdělit nemohla. To se je radši snažím nepotkat. On je na mě i přesto všechno velice hodný. Zanedlouho mi bude 18 a s rodiči nic řešit nechci. Mohla byste mi prosím poradit jak se s takovými stavy vypořádat?

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 15 roky

Milá Zdeňko, některé myšlenky je dobré si zakázat, poručit jim, odehnat je. Pak je dobré, přečíst si knihu Čtyři dohody, Miluj svůj život. Pokud neděláš věci záměrně špatně, ze svých chyb se poučíš, pak není důvod na sebe se zlobit. Někdy jsou slzy potřeba. Můžeš se i objednat na konzultaci. Držím palce

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.